Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

České hory budou mít letos fialovou nadílku

Pokud se v zimě chystáte na lyžařskou dovolenou, máme pro vás zajímavý tip. Sportovně-zábavný program Milka Fun Park pro malé i velké lyžaře, lyžařské školy a spousta té nejjemnější alpské čokolády, to vše letos na hory přináší Milka. Právě značka Milka bude také v letošní sezóně hlavním sponzorem úspěšné české lyžařky Šárky Záhrobské. Více na www.milka.cz. 

Sportovně-zábavný víkendový program Milka FunPark odstartuje v lednu 2009. Během 9 víkendů bude na návštěvníky v areálu Milka FunPark čekat 6 různých zábavných atrakcí, které prověří jejich dovednosti, sílu a také hravost. Malí i velcí milovníci zimních sportů si budou moci vyzkoušet střílení sněhovou koulí na cíl z obřího praku, pouštění speciálního draka (kiting) a sněhový skateboard. Přítomné děti se projedou na skútru, zasoutěží si v běhu o připravené ceny nebo si složí velké puzzle. Pro ty, kteří si už dlouho přáli zkusit jízdu na snowboardu, ale neměli zatím odvahu, bude k dispozici zapůjčení snowboardu a nácvik pod dohledem zkušeného instruktora. Během zimních radovánek se návštěvníci budou moci kdykoliv zahřát čajem, kávou Jacobs, osvěžit se nápojem Tang nebo si na chvilku odpočinout na připravených lehátkách. Milka FunPark přijede rekreační lyžaře potěšit např. do  Pece pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou, na Mísečky nebo Klínovec.

Vedle samotných zábavných programů budou v našich zimních střediscích fungovat také speciální lyžařské školy. Školy budou dbát na bezpečnost lyžařů a vybaví je helmami a rozlišovacími vestami Milka. Také fialově oblečení instruktorů a značení branek pomůže žákům lépe se na svahu orientovat. Lyžařské školy spolupracující letos s Milkou najdete v těch nejznámějších střediscích jako je Rokytnice, Černý Důl a Boží Dar. Milka kromě nově rodících se talentů podporuje i vrcholové sportovce. Na českých svazích začínala i taková hvězda, jako je Šárka Záhrobská. Milka se v letošním sezóně rozhodla této známé české lyžařce v jejím sportovním úsilí pomoci a stala se jejím generálním sponzorem.

 

14. 11. 2008, 21.47:29

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist