Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

CEOBoxing – účinný fit program nejen pro manažery

CEOBoxing je kondiční, na míru šitý fitnessový program pro muže a ženy, který vyvinul Delroy D. Scarlett, bývalý profesionální boxer. Jedná se o intenzivní trénink, kde se využívá technik boxu, kickboxu a thajského boxu, staví se na tréninkových metodách těchto sportovců, které jsou velice účinné. Kickboxer musí být flexibilní, musí být zároveň velmi silný, rychlý a mít skvělou kondici. Tohoto všeho dosáhnete s použitím cvičebních metod CEOBoxingu.

Název CEOBoxing (Chief Executive Officer – v překladu generální ředitel) je použit z důvodu hojné návštěvnosti tréninků právě vrcholovými manažery, kteří jsou velmi časově zaneprázdnění, ale chtějí se zbavit stresu a udržet se ve formě bez rizika zranění. Nicméně neznamená, že musíte nosit oblek a kravatu, případně kostým, aby jste se mohli tréninků účastnit.

CEOBoxing probíhá v češtině či angličtině například ve smíchovském fitness Delroy´s gym nebo jinde dle přání klienta. Trénink trvá od 45 – 90 minut dle požadavků a časových možností klienta, který si tento program utváří sám dle doporučení svého trenéra – je jen na klientovi, jak intenzivní ho chce mít. Každá lekce obsahuje vždy zahřátí na začátku (běh, švihadlo, běh se stínovým boxem apod.), dále pečlivý  stretching, aby nedošlo ke zranění, v hlavní části následují cviky kombinující posilování, kardiorespirační vytrvalost a celkovou fyzickou zdatnost. Díky technikám bojových sportů se zlepšíte ve vlastní sebeobraně a získáte pocit větší sebedůvěry, že se o sebe dokážete postarat, pokud byste se náhodou ocitli v nebezpečné situaci.

Mnoho manažerů si pochvaluje vliv CEOBoxingu nejen na svou fyzičku, ale i zvýšení sebejistoty, zlepšení rychlosti při rozhodování, koordinaci aktivit, zlepšení fyzické síly ovlivňuje i pocit emocionální síly, kterou potřebujete při náročných jednáních v kanceláři. CEOBoxing program propaguje disciplínu a strategické uvažování, nikoli násilí. Je především o zábavě a rychlých a trvalých výsledcích.

A na kolik vás vyjde trénink? Ne o mnoho více než s trenérem ve fitness centru. Hodina CEOboxingu se pohybuje od 600 Kč výše v závislosti na senioritě trenéra a místě konání tréninku - pokud se za klientem někam dojíždí, odrazí se to na ceně. Více informací a reference klientů naleznete na
www.ceoboxing.cz

 

17. 08. 2007, 22.39:31

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist