Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Celkem 8 medailí z toho 7 zlatých a 1 bronzová - to jsou vzácné kovy, na které dosáhly české špičky ve sportovním aerobiku hned druhý den světového šampionátu na tropickém Martiniku

Že patříme v aerobiku mezi světovou špičku, potvrdili naši závodníci hned druhý den mistrovství, kdy se utkaly fitness týmy v kategorii kadetů až po dospělé. Naši závodníci se představili ve všech soutěžních i věkových kategoriích a atmosféra při samotném finále byla vynikající i díky podpoře dětí z martinických škol, které se přišly podívat na dětské světové špičky v tomto sportu.

Ve finále MS se v kategorii kadet ženy na prvním místě umístila naše Veronika Frantová z Aerobik Team Chuchle před Australankou TullyBarton, třetí místo patří Andree Švihálkové z The Queen Club a šesté Dominice Herzánové z Corridoor.  Andrejka Švihálková se i navzdory zranění v podzimní sezóně předvedla jako suverénní bojovnice a potvrdila své kvality na světové úrovni. V mužích zabojoval Luboš Hanus z Aerobik Studio Dvojka Sedlčany, který si za svou perfektně poskládanou a provedenou sestavu zasloužil nejvyšší ocenění.

Překvapením večera byl tým z Corridooru, který se dostal na první pozice mezi skvělé australské týmy – jmenovitě Juránková, Herzánová, Strejčková, na druhém a třetím místě skončily závodnice z Austrálie. V kategorii párů máme první příčku pro Aerobik klub Zlín – Jáchym Hanák a Bára Krčmářová. Z kategorií fitness týmů obsadil 1. místo ve fitness aerobic grande Sportovní klub MK Kladno a zlato ve fitness step petite putuje do Fit studio Venuše Kladno. Další stepové zlato vybojoval tým Oxygenu Příbram v kategorii fitness step grande. Kadetská reprezentace byla velmi úspěšná a držíme palce juniorům, které finále čeká dnes, ještě společně s kategorií Aerobic Group Performance.

 

03. 12. 2015, 15.00:03

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist