Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Buď fit s ČT2

Významnou událostí aerobikového podzimu 2007 bude určitě vydání nové knížky Buď Fit s ČT, tentokrát s podtitulem Domácí posilovna.

Po velice úspěšné první knížce, která se na našich pultech moc neohřála, je tady knížka druhá, která určitě potěší ty, kteří nemají možnost navštěvovat fitness centra anebo prostě doma cvičí raději.

Jejími autory jsou Vladimír Valouch, Olga Šípková, Jana Havrdová a Vašek Krejčík. 

Do knihy je zařazena také kapitola o správném držení těla, kterou připravil Doc.Paedr. Pavel Kolář společně s Mgr. Petrou Valouchovou PhD. a kapitola věnovaná cvičení v těhotenství, kterou ve spolupráci s těhotnou Janou připravila  porodní asistentka Magdalena Mikulandová.

Jak vlastně vznikl nápad připravit druhou knížku?
Pro další sérii pořadu Buď Fit s ČT jsme měli připravit i cvičení s pomůckami v domácnosti běžně dostupnými,“ vysvětluje Vláďa. „Olča si začala zkoušet cviky s polštářkem, Jana si vzala do rukou naplněné PET láhve, Vašek v sedě na židli přemýšlel, co s ní bude dělat a mě při sprchování napadly cviky s ručníkem. Už při prvním natáčení jsme poznali, že je cvičení s těmito pomůckami dostatečně účinné a zábavné. A tak bylo nové cvičení na světě!

Co v knížce najdete?
Základní povídaní o výhodách a nevýhodách domácího cvičení, o správném držení těla, o regeneraci a relaxaci.  Naučíte se vybrat si správný aerobní trenažér  a nechybí samozřejmě  soubor cviků s detailním popisem. Následuje pár informací o hlavních protagonistech včetně jídelníčku a oblíbených receptů a krátký pohled do zákulisí natáčení. Kniha obsahuje DVD jako bonus.

Křest a autogramiáda knižní novinky Buď fit s ČT2 proběhne v pondělí 8. října od 15:00 v Palác knih Luxor. Z autorů se zúčastní Jana Havrdová, Václav Krejčík a Vladimír Valouch, moderátorem bude Petr Lesák, kmotrem finanční ředitel ČT František Lambert, který byl kmotrem i prvního dílu knihy

 

text: Vladimír Valouch/MM/ČESKÁ TELEVIZE, foto: ČESKÁ TELEVIZE – 01. 10. 2007

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist