Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Brumíkův naučný obrázkový atlas České a Slovenské republiky potěší děti i dospělé

Brumíkův atlas získáte jednoduše, stačí si pouze koupit deset soutěžních Brumíků (svačinka nebo snídaně), zaregistrovat se na www.brumikhra.eu, poslat čárové kódy a pak už si jen vybrat dárek. Pokud se vám navíc podaří nasbírat všechny samolepky, budete moci vyhrát rodinnou víkendovou jízdenku SONE+ na vlaky ČD a procestovat místa z atlasu i ve skutečnosti.

Celý atlas je rozdělený do devíti regionů napříč Českou i Slovenskou republikou. Malí cestovatelé se tak zábavnou formou dozvědí spoustu zajímavostí jak z oblasti zeměpisu, historie, nebo třeba přírody. Seznámí se však také s pohádkovými bytostmi, jako je Krakonoš, Rožmberský vodník, či čert z Čertovy díry. Koneckonců své znalosti si leckdy určitě rádi oprášíme i my rodiče.

http://brumikhra.eu/

„Společně strávený čas dětí a rodičů prostřednictvím cestování či výletů napomáhá uspokojovat hned dvě základní psychické potřeby dítěte. Posiluje emoční a sociální vztahy uvnitř rodiny, dále pak rozvíjí jeho potřebu ve smyslu aktivního poznávání okolního světa, přísunu nových podnětů,“ říká dětská psycholožka PhDr. Renáta Faltýnová a dodává: „Společné zážitky podporují komunikaci v rodině, vytváří její historii, je totiž na co vzpomínat, o čem vyprávět. Nelze opominout ani vzdělávací aspekt, děti se nové věci učí prostřednictvím hry a vlastního prožitku, což je pro zapamatování informací tou nejlepší cestou.“  

Méďu Brumíka potkáte stejně jako loni také v pražské ZOO 16. a 17. června 2012, kde si pro všechny zvídavé děti opět připravil naučnou stezku.

Cestovní extratip redakce Aerobic.cz: Hrad Švihov (nevšední fotogalerii si prohlédněte zde)

 

12. 06. 2012, 18.05:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist