Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Březen za kamny

OriflameExkluzivní taška PUMA/ORIFLAME

Můžete v ní nosit věci do tělocvičny celý den a přece vypadat jako dáma! 

Krásná a praktická  taška značky Puma navržená speciálně pro zákaznice Oriflame
Polyuretan, zipy se zlatavými metalickými aplikacemi. Prostorná taška s kapsičkami na peněženku a mobilní telefon spojuje kvalitu, kterou od těchto dvou značek očekáváte. Hodí se pro návštěvu fitness i pro každodenní nedbalou eleganci!
 

Dále Oriflame nabízí:
Digitální krokoměr
Sportovní láhev na vodu
Posilovací závaží na kotníky a zápěstí
Sportovní ručník
Natahovací gumu
Digitální švihadlo
 
Kosmetiku proti celulitidě PERFECT BODY

V březnu bude mít premiéru nový film Tima Burtona. Jmenuje se Alice in Wonderland, tedy Alenka v říši divů, a nabídne hned dvě zajímavé hudební nahrávky...
 
Nejočekávanější trojrozměrný film první poloviny tohoto roku s Miou Wasikowskou a Johnny Deppem v roli potrhlého Kloboučníka, který vznikl na motivy pohádek Alenka v kraji divů a Za zrcadlem, si odbude tuzemskou premiéru 4.3.2010. Zároveň s filmem budou na trh uvedeny dvě desky - klasický filmový soundtrack Dannyho Elfmana a také písničkové album Almost Alice, které hudebním příznivcům přinese všehochuť od interpretů populárních mezi omladinou i umělců z alternativního světa... Zatímco mladší publikum potěší nové písničky od Avril Lavigne nebo The All-American Rejects, vyspělejší posluchače zaujme sólovka Roberta Smithe z The Cure nebo zbrusu nová píseň od Franz Ferdinand. 
Alice in Wonderland, Avril Lavigne, EMI Czech Republic

1. Alice - Avril Lavigne
2. The Poison - The All-American Rejects
3. The Technicolor Phase - Owl City
4. Her Name Is Alice - Shinedown
5. Painting Flowers - All Time Low
6. Where's My Angel - Metro Station
7. Strange - Tokio Hotel & Kerli
8. Follow Me Down - 3OH!3 featuring Neon Hitch
9. Very Good Advice - Robert Smith
10. Welcome To Mystery - Plain White T's
11. In Transit - Mark Hoppus With Pete Wentz
12. Tea Party - Kerli
13. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
14. Always Running Out Of Time - Motion City Soundtrack
15. Fell Down A Hole - Wolfmother
16. White Rabbit - Grace Potter and the Nocturnals

Pillow Heaven

Znáte kouzlo Feng Shui? Je to starodávné čínské umění, které vychází z představy, že všichni jsme součástí jedné energie.
Ve středu 17. března se bude v prodejně Pillow Heaven od 18 hod konat večer na téma Přivítejte jaro barvami, jehož hlavní náplní bude přednáška využití barev ve Feng Shui. Vstup je pro celou veřejnost zdarma a pro všechny účastníky je i připravená speciální nabídka od firmy Dutch Decor.

Woman Wellness  Days  v  klubech Holmes Place!Holmes Place
Oslavte Mezinárodní den žen péčí o své tělo a mysl! Ve dnech 6. – 7. 3. 2010 pořádají health kluby sítě Holmes Place speciální akci pro všechny aktivní ženy. Přijďte s námi strávit příjemný den ve vybraném klubu Holmes Place. Těšit se můžete na sportovní a relaxační den plný zajímavých aktivit.  Každá návštěvnice bude mít v rámci této akce možnost využít posilovnu, poradit se s osobním trenérem, vyzkoušet zajímavé studiové lekce, express masáže, relaxovat v sauně, páře, vířivce nebo bazénu. Všechny dámy též na závěr návštěvy obdrží i dárek od sportovní značky Nike a speciální nabídku členství. Vstupenku na tuto akci lze zakoupit na recepci všech klubů Holmes Place nebo můžete využít online rezervace na
www.holmesplace.cz. Cena vstupenky je 200 Kč.

Literární soutěž mezinárodního Festivalu spisovatelů Praha a společnosti Google

Mezinárodní Festival spisovatelů Praha ve spolupráci se společností Google vyhlašuje literární soutěž pro mladé autory o nejlepší dosud nepublikovanou povídku na téma ŽIVOT JE HLEDÁNÍ. Soutěž je zaměřená na středoškoláky, kteří mohou své povídky zasílat do prvního května. Kromě cen pro tři nejlepší autory český Google připravil jako dárek k dvacátému výročí festivalu také speciální překvapení pro prvních dvacet finalistů. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhne v rámci Festivalu spisovatelů Praha, mezi 6. a 10. červnem. Letošní téma soutěže vychází z toho, že lidé celý život něco hledají – lásku, smysl bytí nebo správnou cestu. Ale nejčastěji lidé hledají informace, které život usnadňují a zpříjemňují. Cílem soutěže je zjistit, jak toto tak trochu i filozofické téma vnímají studenti českých středních škol.

Český Google je v oblasti školství velmi aktivní a podporuje projekty, ve kterých se studenti i učitelé učí, jak vzdělávat sebe nebo ostatní pomocí internetu. Zároveň se snažíme podporovat i ty aktivity studentů, v rámci nichž oni sami vytvářejí zajímavý obsah pro ostatní,“ říká Taťána le Moigne, ředitelka českého Googlu, a dodává: „Zvolené téma je nejenom staré a pravdivé rčení, ale současně propojuje na straně jedné motiv hledání se světem literatury a na straně druhé online prostředí s ´offline světem´.“

 

 

20. 02. 2010, 12.12:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist