Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

BOSU® versus BOSU

„BOSU je zkratka pro ‘both sides up = obě strany nahoru‘. BOSU® BALANCE TRAINER se může používat plochou stranou jak nahoru, tak dolů pro různé druhy balančních cvičení. Pevná plocha má 63,5cm v průměru, kopule by měla být nafouknutá do výšky cca 22cm. Dvě zapuštěné rukojeti na boční straně desky slouží k otáčení a nošení.“

Touto větou začínají oficiální české stránky www.bosufitness.cz, které jsou dle autorských práv vyhrazeny společnosti FACE CZECH, s.r.o. k propagaci originálního výrobku BOSU® a nikoli k propagaci jakýchkoli napodobenin amerického originálu. Je to asi typické pro Českou republiku a pro obyvatele z východního bloku, že nerespektují ochranné známky a brakování informací z internetu jim přijde zcela normální. Společnost FACE CZECH, s.r.o. výrobky BOSU®  nejen prodává, ale také vytvořila ucelený koncept školení a propagačních akcí. Ty byly v Holandsku na Kongresu Master trenérů a distributorů BOSU® v roce 2008 neoficiálně vyhodnoceny jako velice úspěšné.

Již v roce 2007 začali poprvé Master trenéři aplikovat své poznatky ze světových školení a kongresů v daných programech a tím seznamovali nové budoucí lektory s výhodami výrobku BOSU® BALANCE TRAINER. Nyní se na českém trhu objevili jejich studenti, kteří z ničeho nic koncepty školení okopírovali, aniž by měli jakékoli základy ze školení ze zahraničí.

Pochopit problematiku BOSU® BALANCE TRAINER se nedá jen za pár hodin školení. Je na to potřeba mnoho desítek hodin strávených studiem novodobého pojetí fyzioterapie a praxe s BOSU® BALANCE TRAINER na bázi lekcí - ať již skupinových, tak i privátních v podobě personálního tréninku. Poté ani ti nejlepší nemohou předat za jeden či dva dny školení všechny informace, které o daném produktu nasbírali a přinést řadu výhod uživatelům. Společnost FACE CZECH, s.r.o. se rozhodně nebrání konkurenci - na mysli však máme konkurenci zdravou, nikoli podpásovou, která využívá nekalé soutěže k propagaci svých výrobků a následného školení. Společnost FACE CZECH s.r.o. zahajuje počínaje 28. Mezinárodním kongresem aerobiku 19.4.2008 a 20.4.2008 v Praze boj s parazitováním na americkém originálu.

Vyzýváme touto cestou všechny, kteří mají něco zkopírováno či staženo (popisy, fotografie, videa, atd.) z oficiálních webových stránek BOSU® - ať už našich, nebo zahraničních, ať požádají společnost FACE CZECH, s.r.o. o autorizaci. Při propagaci jiných výrobků než amerického patentu BOSU® prosím nepoužívejte ani zmínkou slovo BOSU®,  neboť tím porušujete autorský zákon a klamete spotřebitele. Originální výrobek je vždy jen jeden - tak jako světové značky.

TISKOVÁ ZPRÁVA PARTNERA AEROBIC.CZ 

 

text: Mgr. Daniel Muller, master trenér BOSU®, foto: FACE CZECH, s.r.o. – 24. 03. 2008, 19.27:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist