Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Bojujte růžovou taškou proti rakovině prsu

Taška nebo kabelka pomohla už mnoha ženám ubránit se při napadení útočníkem. Nyní můžete nákupem růžové tašky bojovat proti rakovině prsu. Společnost Avon Cosmetics totiž rozšířila svou kolekci symbolů boje proti rakovině prsu o praktickou růžovou tašku za 200 korun. Výtěžek z prodeje bude použit na boj s touto smrtelnou chorobou.

Praktická růžová taška Crusade Shopping Bag je vyrobena ze směsi polyesteru a PVC. Její rozměry jsou: délka 30 cm, šířka 9 cm, výška 38 cm. Díky velkému objemu se hodí nejen na nákup, ale také na cestu do posilovny nebo na pláž.

Společnost Avon Cosmetics pomáhá bojovat proti rakovině prsu už jedenáct let. Finanční prostředky na tyto aktivity jsou získávány z prodeje produktů s růžovou stužkou, které Avon Lady a Avon Gentlemani prodávají bez nároku na provizi. Zakoupením symbolů může přispět na konto Avon proti rakovině prsu opravdu každý. Pro lepší představu: koupí této praktické tašky přispějete na 1 hodinu chodu Avon Linky proti rakovině prsu.

V loňském roce předal Avon na boj proti rakovině prsu úctyhodných 10 milionů korun. Tyto prostředky byly rozděleny Alianci českých organizací a žen s rakovinou prsu na projekt Ženy ženám a na ozdravné pobyty, Mamma Helpu na provoz Avon Linky proti rakovině prsu a Asociaci mamodiagnostiků ČR na screening rakoviny prsu. Celkem již Avon předal více než 31 milionů korun.

Pokud chcete i vy podpořit aktivity v boji proti této zákeřné nemoci, můžete si produkty s růžovou stužkou zakoupit u své Avon Lady/Avon Gentlemana. Nemáte-li svoji Avon Lady nebo Avon Gentlemana, kontaktujte infolinku 257 089 189 nebo navštivte internetové stránky www.zdravaprsa.cz.

 

07. 05. 2008, 20.27:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist