Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Body Mind Spirit Academy (BMSA)

Umění předávat informace přirozeným a motivačním způsobem je základní dovedností pro všechny instruktory, cvičitele a poradce. Umět zacházet se znalostmi a praktickými dovednostmi v kontextu zdravého životního stylu s cílem předcházet civilizačním nemocem je sekundárním znakem všech absolventů vzdělávacích programů BMSA.
Body Mind Spirit Academy je tím pravým místem, kde naleznete světové trendy v oblasti dalšího vzdělávání. Všechno na světě je neustále podrobováno změně, a proto i všechny vzdělávací programy BMSA reflektují poslední výzkumy. Vzdělávací programy jsou inspirované „kultem fyzického a mentálního zdraví“ z pohledu východních filozofií a pohybových systémů s přihlédnutím na geografické umístění a s respektováním zdravého pohybu a výživy pro všechny generace.
Naučit nové instruktory powerjógy a hathajógy, poradce zdravého životního stylu a cvičitele seniorů umění učit je cílem odborného teamu BMSA. Na základě odborných teoretických znalostí, praktických dovedností a vlastních zkušeností rozvíjí pedagogicky, metodicky a efektivně jednotlivé vzdělávací programy všichni odborní lektoři svým osobitým přístupem.
Body Mind Spirit Academy nabízí tyto akreditované vzdělávací programy:
• Instruktor powerjógy (150 hodin)
• Instruktor hathajógy (150 hodin)
• Poradce zdravého životního stylu (200 hodin)
• Cvičitel seniorů - Instruktor pro zdravé a aktivní stárnutí (150 hodin)
V rámci rozšiřujícího vzdělávání BMSA nabízí množství nadstavbových workshopů a seminářů, které rozvíjejí základní programy a vzdělání.
Od ledna 2011 nacházíte všechny informace na nových stránkách akademie –
www.bmsa.cz. BMSA nahrazuje Power Yoga Akademii z důvodu rozšíření vzdělávacích programů, které ne všechny mají základ v józe. Proto nový název, logo i webové stránky. Akademie navazuje tedy na 10letou historii vzdělávacího zařízení Power Yoga Akademie a bude aktivně rozvíjet všechny vzdělávací programy a doplňovat je o nové.
Odborný team lektorů jednotlivých vzdělávacích programů využívá vlastní moderní učebny, didaktické pomůcky a spolupracuje kromě vlastního lektorského teamu i s vynikajícími externisty, jako je například Prim. MUDr. Karel Nešpor, CSc., MUDr. Jan Hnízdil a další.
Ředitel akademie: Václav Krejčík
Manažer akademie: Petra Sedláčková
Vedoucí lektor vzdělávacího programu Instruktor powerjógy: Václav Krejčík
Vedoucí lektor vzdělávacího programu Poradce zdravého životního stylu: Bc. Jana Altnerová
Vedoucí lektor vzdělávacího programu Instruktor hathajógy: Václav Krejčík
Vedoucí lektor vzdělávacího programu Cvičitel seniorů: Mgr. Eliška Novotná
Vedoucí lektor všeobecné zdravotní části: MUDr. Sylvia Musilová

 

05. 12. 2010, 20.34:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist