Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Bio kosmetika vede

Čtenáři Aerobic.cz dávají přednost bio kosmetice. Co vás v poslední době nejvíce zaujalo? Svoje tipy nám stale můžete posílat na adresu redakce.

Regenerační péče Granátové jablko od firmy Weleda

Kosmetická řada čerpá z unikátních vlastností granátového jablka, které bylo využíváno jako elixír krásy a mládí již ve starých kulturách. Díky přírodním schopnostem regenerovat a hloubkově vyživovat dokáže kosmetika z granátového jablka účinně ošetřit zr alou pokožku a efektivně předcházet projevům stárnutí. Tři produkty – Regenerační olej Granátové jablko, Regenerační krém na ruce Granátové jablko a Sprchový krém Granátové jablko jsou určeny zejména pro ženy od věku 40 let, nicméně díky čistě přírodním složkám může být řada využita i pro ošetření namáhané pokožky mladších žen.

Weleda

Bio Marionnaud

Ucelená řada péče o pleť i tělo nabízí kombinaci blahodárných výtažků z nejrůznějších květin, rostlin a plodů pro dokonalé ošetření pokožky. Ve všech přípravcích na odlíčení, hydrataci pleti či péči proti vráskám se snoubí čistota přírody a ty nejšetrnější postupy výroby. Punc kvality kosmetice Bio Marionnaud dodávají také světově známé certifikáty Ecocert a Cosmetic Bio, kterými se všechny výrobky této řady pyšní. Všechny výrobky nové privátní značky Bio Marionnaud jsou k dostání v síti Marionnaud Parfumeries.

Mandlová péče značky Weleda s certifikátem BDIH

Tato jemná řada mandlového pohlazení nejenže dokonale pečuje o citlivou pokožku, ale také napomáhá k řešení problémů s podrážděnou pletí. Pět přípravků Weleda (mandlový pleťový krém, mandlové čisticí mléko, mandlový hydratační krém, mandlový pleťový olej a mandlová pleťová maska) se za studena lisovaným mandlovým olejem pro to nejjemnější ošetření citlivé pokožky jistě velmi ocení i budoucí maminky, jejichž pleť bývá zatěžována vlivem hormonálních změn v těhotenství.

Weleda

 

05. 12. 2010, 11.20:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist