Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Bílý únor

Optimalizované složení zubní pasty Sensodyne Pronamel Whitening pomáhá zpevňovat zubní sklovinu a přitom ji chránit před kyselinami obsaženými v potravinách a nápojích. Senzodyne Pronamel Whitening chrání před zubním kazem a zároveň šetrně bělí zubní sklovinu. K zubní pastě patří také ústní voda Senzodyne Pronamel, která je ideální pro všechny, kdo si potrpí na potraviny a nápoje s vyšším obsahem kyselin (ovoce, džusy nebo víno). Pomáhá totiž zpevňovat zubní sklovinu a chránit zuby před zubním kazem. Je určena ke každodenní použití. Má svěží mátovou příchuť a neobsahuje alkohol.

Sensodyne Pronamel Whitening

 

Novinkou v nabídce LePatio je elegantní černobílá kolekce perleťové jídelní soupravy. Talíře, misky a servírovací talířky jsou na první pohled velmi křehké, ale opak je pravdou. Základ z přírodní perleti je na povrchu zpevněn nátěrem z pryskyřice, která dodává materiálu pevnost. Soupravu je možné použít k dekoraci i k servírování - na sushi, studené předkrmy, oříšky apod. Jedinečný dekor kolekce udělá z každého jídla výjimečnou událost.

LePatio, foto: 2media.cz

Řada pánských sprchových gelů adidas, vyvinutých ve spolupráci s vrcholovými sportovci,  nabízí aktivním mužům dokonalou svěžest, jež stimuluje jejich smysly jedinečnou energickou vůní. Nové balení je průhledné, takže můžete vidět prosvítající barevný obsah, který zaručeně přitáhne vaši pozornost, zatímco nové černé nálepky podtrhují moderní a mužný design. Ergonomicky tvarované balení s praktickým zaklápěcím uzávěrem je komfortní a zabezpečí pohodlné uchopení ve sprše.

adidas

Gervais Original je čerstvý sýr z tvarohu, zjemněný smetanou, která mu dodává lahodnou chuť a lehkou krémovou konzistenci. Gervais Original je výborným každodenním společníkem. Hodí se, když si chcete dopřát zdravou a chutnou svačinku nebo se potřebujete ve spěchu něčím posilnit. Nyní se tato řada čerstvých sýrů rozšířila o novou příchuť Gervais Original S česnekem a bylinkami s jemně pikantní chutí česneku a aromatickou vůní francouzských bylinek (bazalka, tymián, rozmarýn, pažitka a petržel). Česnek je nejen nezbytnou součástí mnoha jídel, jimž propůjčuje svoji charakteristickou chuť, ale má také unikátní postavení mezi přírodními léčivy. Obsahuje téměř 400 léčivých, lidskému organizmu prospěšných složek, např. vitaminy (A, B, C), minerály a stopové prvky (selen, vápník, jód). Působí protizánětlivé, antibakteriálně, zvyšuje obranyschopnost organizmu a podporuje trávení. Je pomocníkem v boji s astmatickými potížemi, vysokým tlakem a cholesterolem. 

Gervais Original S česnekem a bylinkami

 

Značka Dove, která jako první před více než 50 lety celosvětově představila mýdlo ph-neutrální, se vrací ke své původní bílé barvě. Ta symbolizuje tolik důležitou hydrataci. Nyní zahajuje osvětovou kampaň týkající se významu pitné vody a její souvislost s dosažením duševní a fyzické rovnováhy každého z nás.

Naše tělo obsahuje asi 70%  vody. Nebudeme-li přijímat dostatek tekutin, alespoň 2-3 litry denně, náš organismus bude vykazovat známky dehydratace. Ta způsobuje únavu, nevolnost a bolesti hlavy. Adekvátní příjem tekutin ale tělo musí doplňovat i hydratací pokožky. „Stejně jako tělo, může dehydrataci vykazovat i naše kůže. Nejčastějšími známkami jsou: prohlubování drobných vrásek a rychlejší stárnutí pokožky. Kůže přestává být pevná a postupně mírně povoluje a není již tak flexibilní. Pokožka naše tělo chrání a je neustále vystavována nepříznivým vlivům prostředí. Její odolnost můžeme posílit použitím výrobků, které obsahují hydratační složky," říká dermatoložka MUDr. Monika Arenbergerová.

Dove se od roku 2010 vrací také k původním bílým obalům, které symbolizují důležitost hydratace pokožky. Změna balení se týká všech sprchových gelů s výjimkou řady produktů Pro.age. Paralelně se změnou vzhledu výrobků Dove také zavádí zcela nový produkt v řadě Go fresh: sprchový gel s verbenou a granátovým jablkem.

Dove

 

07. 02. 2010, 10.33:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist