Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Avon: Zachránili jste již 30.000 životů!

Rakovinou prsu onemocní během svého života každá osmá žena. V České republice žije momentálně přibližně 50 tisíc žen, které si vyslechly diagnózu „máte zhoubný nádor v prsu“.Ročně tak přibývá přibližně šest tisíc žen, které jsou nuceny s touto nemocí bojovat. Bohužel je toto onkologické onemocnění také nejčastější příčinou úrmtí žen ve věkové kategorii 20 – 54 let, a to i přesto, že rakovina prsu je poměrně snadno léčitelná, pokud je nádor odhalen včas. Z toho důvodu je tedy zásadní informovanost žen o nutnosti samovyšetřovat se a pravidelně docházet na vyšetření do screeningových center.

Avon Cosmetics ČR bojuje již 16. rokem proti rakovině prsu.Do celosvětového projektu se zapojil v roce 1997 prodejem produktů s růžovou stužkou, které prodávají Avon Ladies a Avon Gentlemani bez nároku na provizi. Výtěžky z tohoto prodeje jsou věnovány na projekty spojené s prevencí a bojem proti rakovině prsu. Mezi nejvýznamnější patří např. provoz bezplatné Avon linky proti rakovině prsu 800 180 880, sponzoring vyhodnocování screeningového programu, příspěvky na ozdravné pobyty pacientek a příspěvky ve výši 200 Kč na vyšetření prsu v projektu Ženy ženám. V České republice již bylo věnováno na boj proti této nemoci 76 milionů korun!

30.000 dobrých skutků, to je 30.000 tváří žen, které dostanou šanci na život, to je 30.000 nových začátků. Proč právě toto číslo? Symbolizuje počet prodaných Triček proti rakovině prsu z letošního ročníku Avon Pochodu!Jejich dámskou variantu, nádhernou růžovou tuniku, navrhla speciálně pro tento účel úspěšná česká návrhářka Taťána Kovaříková bez nároku na honorář. Za každé jedno prodané tričko vystavuje Avon poukázku, která zlevní ženě vyšetření prsu ve screeningovém centru. Každé prodané tričko tak znamená jednu vyšetřenou ženu, potažmo jeden zachráněný život.

Avon: Zachránili jste již 30.000 životů!

Pokud jste si doposud nestihli nejúspěšnější „pochodové tričko“ zakoupit, nemusíte si zoufat. I přes rekordní zájem o jeho koupi je stále ještě k mání. Můžete si jej objednat u své Avon Lady či Avon Gentlemana nebo prostě jen zajít na stránky e-shopu www.zdravaprsa.cz. Pokud si právě zde objednáte od 15. listopadu až do konce letošního roku Tričko proti rakovině prsu v hodnotě 399 Kč, máte od nás jako poděkování za dobrý skutek poštovné zdarma. Přiobjednat si samozřejmě můžete i další z charitativních předmětů s růžovou stužkou, které také nabízíme. Se slevou 30 procent si nyní můžete v  e-shopu www.zdravaprsa.cz objednat Post-it® zásobník ve tvaru srdce (159 Kč) aScotch® zásobník na pásku (180 Kč) od společnosti 3M. Ceny charitativních předmětů označených jako „Akce“ jsou sníženy trvale.

 

01. 12. 2012, 16.08:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist