Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Avon představil své projekty a nové produkty

Letošní rok je rokem velkých výzev. Společnost Avon  již více než 125 let podporuje ženskou krásu, práva, zdraví i pracovní příležitosti. Cílem Avonu je, aby si co nejvíce zákazníků řeklo: AVON je moje volba. Na pomoc si pozval nejen věrné zákazníky, ale i celou řadu známých osobností. 

Daniela Peštová

Daniela Peštová

Avon je pro mě volbou číslo jedna,“ říká topmodelka Daniela Peštová. „O svoji pleť musím pečovat kvalitními přípravky, proto používám zlatou řadu Anew Ultimate 7S,“ prozrazuje jeden ze svých receptů na krásu, kterou si podmanila celý svět.  Titulní stránky časopisů i spolupráce se slavnými módními návrháři a fotografy hovoří za vše.

Ani ve svých 41 letech a jako maminka tří dětí nemá o lukrativní zakázky nouzi. Naopak. „Věk je jen číslo. Důležité je, jak moje pleť vypadá. I když čas plyne neuvěřitelně rychle, nikdo to na ní díky prémiové řadě pleťové kosmetiky Anew nepozná. Čas jako by se zastavil! Dalo by se říct, že nová generace výrobků této řady je z vědeckého hlediska uměním,“ svěřuje se Daniela se zkušenostmi s produkty obsahujícími patentovanou technologií Pro 7Sirtuin – 7 exkluzivních proteinů bojujících proti všem známkám stárnutí pleti. Sympatická modelka na tiskové konferenci odpřísáhla, že to není jen reklamní póza, ale že kosmetiku Avon používá doslova od hlavy až k patě. Daniela je navíc tváří projektu Avon proti domácímu násilí.

Daniela Peštová

Alžbeta Stanková

Pro kosmetiku značky Avon se rozhodla také oblíbená herečka Alžbeta Stanková, která se stala tváří řady Solutions. „Zvolila jsem ji, protože obsahuje přírodní výtažky, které mé pleti maximálně vyhovují,“ vysvětluje hvězda z muzikálů Pomáda, Starci na chmelu nebo Jack Rozparovač. My všichni v redakci ji pak bedlivě sledujeme v seriálu Vyprávěj. A vypadá skvěle, že?

Alžbeta Stanková

 

29. 02. 2012, 08.39:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist