Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ariel podporuje bezpečné používání balení kapslí na praní

Kapsle na praní v současnosti používá 46 % domácností a jejich popularita se stále zvyšuje. Ariel podporuje bezpečné používání a uchovávání pracích kapslí v rámci kampaně nazvané „Spot the Risks!”. To rodiče přímo vyzývá hesly – „Držte je zavřené, držte je z dosahu, držte je v bezpečí“.

Ariel podporuje bezpečné používání balení kapslí na praní

Téměř polovina rodin s malými dětmi používá kapsle na praní k dosažení té nejlepší péče o oblečení. Přestože 88 % českých rodičů tvrdí, že bezpečný domov pro jejich děti je pro ně nejvyšší prioritou, 45 % z nich nevědomky skladuje prací kapsle v dosahu dětí.

I chvilková nepozornost rodičů může způsobit úraz dítěte. Tato kampaň pomáhá informovat širokou veřejnost o bezpečnosti dětí v domácnosti.

Téma je aktuální také pro zpěvačku, modelku a zároveň maminku Jitku Boho.

“Moje dcera Rosálka je hodně zvědavé dítě a téměř vše ochutnává a dává do pusy. Proto vždy dbám na to, aby prací prostředky byly v místě, kam nedosáhne. Praní je však její oblíbená činnost, tak ji nechávám se do ní zapojit. Pomáhá mi otevírat dvířka či nastavit program a pračku zapnout. Z toho má obrovskou radost. A pak už mi jen nosí prádlo a ukazuje mi, jak krásně voní.”

Záměrem kampaně je připomenout rodičům, že kapsle na praní mohou být nebezpečné, pokud je nechají v dosahu dětí a zároveň je upozorňuje na jednoduchý vestavěný bezpečnostní nástroj - zavírání víka a tři uzávěry, které slouží jako další vrstva ochrany navíc. Malé děti jsou průzkumníci, kteří objevují svět prostřednictvím hmatu a vkládáním věcí do úst. To je důvod, proč Ariel šíří sdělení prostřednictvím nového spotu s názvem „Spot the Risks!”. Ten je dobře zapamatovatelný, a navíc ho mohou rodiče šířit mezi sebou.

Volker Kuhn, více prezident P&G Fabric Care Europe říká:

„Bezpečnost našich zákazníků je naší prioritou a sdělení o pracích kapslích je jasné a jednoduché: „Držte je zavřené, držte je z dosahu, držte je v bezpečí.“

 

27. 06. 2017, 20.31:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist