Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Altermed Sun Fitness Day

I když byla poslední červencová neděle po několika týdnech nepříjemně chladného a deštivého počasí prvním typicky letním, horkým dnem, dalo téměř 200 účastníků Altermed Sun Fitness Day přednost aktivnímu pohybu před lenošením na sluníčku.

Program tvořilo 5 stylově různých lekcí, takže na své si přišli jak vyznavači tanečních choreografií, tak i ti, kteří preferují spíše klasické kondiční hodiny, případně klidné Body mind lekce. Se zahraničním hostem Peterem Dragovičem ze Slovinska si zatančili Dance aerobik a House Dance, s Lenkou Velínskou Latino aerobik, s Romanem Ondráškem zaposilovali v Interval aerobiku a na závěr vyzkoušeli s Lenkou a Romanem letošní novinku Body Mind, lekci PortDeBras

Pokud se někdo rozhodl některou z lekcí raději vynechat a šetřit síly, mohl čas strávit jiným příjemným způsobem – nákupem oblečení na stáncích firem USA Pro, Body Action nebo Neywer, které nabízely krásné letní kolekce, CD, DVD a cvičebních pomůcek na stánku Multitrax, nebo občerstvením u stánků firem MultiPower, která všem účastníkům zajišťovala pitný režim zdarma, a  Giraffy, nabízející saláty, sendviče, čerstvé džusy a také vynikající zapečené bagety, jejichž vůně mírně narušovala možnost plně se soustředit na cvičební lekce. 

Velké díky patří hlavnímu partnerovi akce, společnosti Altermed, která věnovala každému účastníkovi kosmetický dárek a spoustu krásných cen do tomboly. Děkujeme také dalším partnerům, aerobikovému serveru www.aerobic.cz a Fitness Blue Gym Brno,  za pomoc při propagaci akce.

S obdivem je třeba konstatovat, že i přes náročnost lekcí a nádherné počasí venku, vydržela naprostá většina cvičících až do poslední lekce PortDeBras, takže i při krásně plynulých sekvencích závěrečného strečinku inspirovaného tancem byla hala úplně zaplněná. 

Všem cvičícím i vystavovatelům za jejich účast děkujeme a doufáme, že se v Brně opět setkáme na další akci, kterou bude tradiční podzimní Mezinárodní kongres aerobiku, stepu a tance 25.října 2008, doplněný tentokrát Kongresem Body work & Body mind 26.října 2008. Těšit se můžete opět na vynikající instruktory, inspirativní lekce, novinky a dárky našich partnerů. Předprodej vstupenek za velmi výhodné ceny bude zahájen v polovině srpna, trička firmy NIKE jsou připravena pro prvních 400 přihlášených, takže se zakoupením vstupenky neváhejte. Informace, přihlášky, předprodej vstupenek: www.faceczech.cz; R.Ondrášek – 777171505, antispam; L.Ryšavá – 724040958, antispam


 

 

text: Lenka Velínská, FACE Czech, foto: archiv autorky – 02. 08. 2008, 18.30:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist