Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Alena Rožnovská: Přesvědčil mě fakt, že Nutrend neslibuje žádné zázraky

Vše začalo emailem od paní Marcely, resp. pravidelným zpravodajem z Aerobic.cz, který vždy pročítám od začátku do konce, a tak mi neunikla výzva k přihlášení na testování výrobků Nutrend.

Produkty Nutrend znám a tak jsem neváhala a obratem odepsala. Nejsem dietový typ, ale po narození syna mi nějaké to kilo zůstalo, a tak jsem věřila, že řadou na hubnutí a cvičením s tím nějak pohnu.Alena Rožnovská: Přesvědčil mě fakt, že Nutrend neslibuje žádné zázraky

Za pár dní došel balík a v něm hromada výrobků i s malými dárky. Společně se vším došel i přehledný katalog s informacemi o užívání. Člověk, když se stane součástí něčeho takového, bere vše více vážně. A tak jsem zvýšila cvičení a nastartovala jsem se víkendem plným cvičení, kde shodou okolností byl stánek Nutrend a v něm dvě milé hostesky, které mi informace ještě více rozšířily. Něco málo bylo i dokoupeno a šla jsem na to.
 
Mám dobrý pocit, osm hodin cvičení zvládám s větší silou a energií, než v kterou jsem sama doufala. Do všeho jsem zapojila i kamarádku Kristýnu, která mě ve cvičení podporuje a motivuje. Denně běhá, cvičí, a tak se o výrobky podělily a pořídily i nové zásoby.

Já jsem po čase zjistila, že jsem těhotná a tak jsem už na požadované centimetry v pase nečekala (smích), ale u kamarádky Kristýnky došlo k úbytku 6 kg a změna velikosti je opravdu znát. Zůstaly jen svaly.

  • Já teď pomalu zase naberu své cm a kg, na které se po porodu těším jak s nimi zatočím!!

Už si pomalu chystám svůj nový plán a všem samozřejmě doporučuji stránky www.nutrend.cz, kde vám neslibují žádné zázraky bez pořádného tréninku a to je na první pohled to, co mě přesvědčilo, že se k Nutrendu při první příležitosti zase vrátím.

 

04. 01. 2014, 19.20:48

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist