Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Aerobik klub Ostrava - aktuální úspěchy

Aerobik klub Ostrava - aktuální úspěchyAerobik klub Ostrava - aktuální úspěchy
Aerobik klub Ostrava - aktuální úspěchyAerobik klub Ostrava - aktuální úspěchy

Víkend 16 - 17. 4. 2016 byl nabitý soutěžemi v aerobiku, které se konaly po celé republice. Ostravskou ligu Master class vyhrála naše nejmladší závodnice Verunka, ve starších kategoriích obsadila Baruška krásné 5. místo a Janička 7. místo.

V Brně se konala soutěž I. VT, kde mezi největší konkurencí závodily dvě naše závodnice Anetka s Kačkou. Kačka v nejstarší kategorii senior women postoupila do finále a umístila se na krásném 9. místě. Anetka obsadila 17. místo v kategorii 14 – 16 let. Tímto bych chtěla poděkovat trenérkám Zuzce Raszkové a Veronice Segetovéz klubu Maniak aerobik Havířov za perfektní práci! Na této soutěži také vyhrál 1. místo tým AGP z klubu Maniak aerobik Havířov, kde také máme 2 naše závodnice. Velké poděkování patří majitelce klubu paní Ivaně Kožmínové.

Aerobik klub Ostrava - aktuální úspěchy

A v neposlední řadě v Olomouci proběhla soutěž Mistry s Mistry, kde jsme závodili hned v několika kategoriích. Největším úspěchem bylo 5. místo Martinky a 9. Místo Elenky a Klárky.

Všem závodnicím gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!!! Poděkování patří také Marcele Macákové za uveřejnění článku.

 

text: Jiřina Kračmarová, Aerobik klub Ostrava – 19. 04. 2016, 12.51:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist