Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Aerobicmania klepe na dveře. Pawel Oracz už se nemůže dočkat! A vy?

Aerobicmania klepe na dveře. Pawel Oracz už se nemůže dočkat! A vy?

Dana Kučerová se ptala oblíbeného lektora z Polska.

Ae.cz: Jaké jsi měl prázdniny? Jak sis užil léto?
Pawel: Byl jsem s rodinou v Chorvatsku a v Řecku a měl jsem se báječně. Krása! Celkově jsem vypnul, všechny starosti pustil z hlavy a naplno si užíval rodiny, přátel, krásných míst a dobrého jídla. To vše přeci k ideální dovolené patří. Během pracovního roku rodinu trošku zanedbávám, kvůli práci s mými nejbližšími netrávím tolik času, kolik bych si přál, o to více se snažím být s nimi v létě.

Ae.cz: Jak se momentálně cítíš jako instruktor a prezentér? Jakým směrem tě to aktuálně táhne? Přemýšlíš třeba o nějakém dalším a novém typu cvičení?
Pawel: Neustále hledám inspiraci a novinky, kterými se snažím zpestřit své lekce klientům i širší veřejnosti. Kromě toho rozjíždím projekt „Aerobicmania.pl“ – je to jakási mladší sestra české Aerobicmanie. V hlavě nosím ještě jeden nápad a budoucí projekt, ale více neprozradím. Bude to takové překvapení pro vás pro všechny. Kromě milovaných stepů se stále více zajímám a rozvíjím na poli funkčních tréninků – lekce nazvané Body skills jsou tedy další cesta, kterou se v budoucnu hodlám vydat.

Ae.cz: Všichni, kdo tě známe, milujeme tvoji hudbu. Už teď jsme natěšení do Brna, jaká bude ta letošní? Pokaždé překvapíš něčím originálním. Spolupracuješ s vydavatelstvím MoveYa...
Pawel:„ooooothankyou!“ /cituji doslova/ Máš pravdu. Práce s hudbou je strašný „žrout času“, ale co nadělám, hudba je můj život, nosím ji ve svém srdci. Hudba pro mě znamená mnohem víc. Potřebuji slyšet, cítit a vnímat každičký tón, každičký vokál. Hudba je základ, který dělá mé lekce mými lekcemi, inspiruje mě. Díky správné hudbě se mi daří povznést mé lekce o další level výš. Je to jakési „koření“, které mě inspiruje a které dává mým choreografiím „šťávu“.

Ae.cz: Poslední otázka tě asi příliš nezaskočí. Co pro nás chystáš do Brna? Na jaké lekce s tebou se můžeme začít těšit? Nějaké překvapení? Povídej, přeháněj – všichni už nedočkavě studujeme rozvrh!
Pawel: O mygod!:) im so happy to seeyou all. The Czech and the Slovak people are so worm , nice and happy. I really love to make a vcass for them! So this year will be amazing. I bring to Brno my friends, so you can be sure for many surprises on the stage!!! On my workoutclass I will be powerade by Tiguar so therewill be nice as well.

Je třeba toto překládat? :o) Pawel má české a slovenské aerobikové publikum skutečně hodně rád. Do Brna s sebou Pawel přiveze další posily z polského týmu, takže o zábavu a překvapení na podiu i pod ním bude postaráno. A kdo se chystáte jít posilovat, budete mít šanci na vlastní kůži otestovat cvičební pomůcky Tiguar.

 

27. 09. 2013, 21.17:33

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist