Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Aerobic Wiky Cup přivítal na 700 soutěžících

V sobotu 9. května se ve sportovní hale TEZA v Hodoníně uskutečnil druhý ročník postupové aerobikové soutěže Aerobic Wiky Cup. Tu organizoval aerobic club AC K.I.S. Intensive Hodonín a z domácí palubovky si odvezl dvě stříbrné medaile. Sportovní halu v tento den navštívilo 1400 soutěžících a diváků.

Celá soutěž je součástí Aerobic Tour, postupové soutěže, která má letos své finále v Otrokovicích. V Hodoníně se soutěžilo ve čtyřech věkových kategoriích, každá se ještě dělila na estetickou a technickou.

Hodnocení prováděla odborná porota ve složení Barbora Havířová, Lenka Solničková, Hana Ammerová, Barbara Kirchnerová a Roman Ondráček.

Hlavní porotkyní byla herečka a hodonínská rodačka, Petra Hřebíčková. „Jsme moc rádi, že dojeli tito skvělí sportovci a odborníci. Myslím si, že hodnocení soutěže bylo na velmi vysoké úrovni a tomu odpovídala i kvalita celé soutěže. Navíc se nám podařilo získat do poroty i úžasnou osobu, Petru Hřebíčkovu, které tímto moc děkuji,“ dodává Rucká.

Celá soutěž byla pod patronátem společnosti Wiky, která poskytla ceny pro všechny účastníky soutěže. Dalšími významnými partnery soutěže byly Všeobecná zdravotní pojišťovna, Auto VASE, společnost SB projekt, Autorenova Rohatec, Finance Lačňák, pekařství Křižák, Šiklův Mlýn, AŠ Slovácko,

Více informací o celé soutěži najdete na www.kisintensive.cz a nebo na fanouškovské stránce Aerobic Cup Hodonín.

 

19. 05. 2015, 15.56:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist