Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Adélka Hurníková představuje Jordan Ballard, světovou hvězdu Piloxingu

Jordan Ballard, původem z Oklahomy, se objeví tento rok POPRVÉ v České republice! Tato zpěvačka a tanečnice má za sebou mnoho úspěchů na Brodawayi, kde mimo jiné vystupovala po boku hvězd jako jsou: Taylor Swift, Bette Midler a Liza Minnelli.Piloxing fever 2 s Jordan Ballard

Když poprvé potkala Vivecu Jensen, zakladatelku Piloxingu, byla již také instruktorkou Pilates. Jordan se do Piloxingu ihned zamilovala, neboť mohla využít a sloučit své veškeré celoživotní zkušenosti, jak používat sílu, energii a efektivní pohyb na svých lekcích.

Díky svému charisma a úžasnému tanečnímu talentu reprezentuje Piloxing po celém světě a školí stovky nových instruktorů! Já sama jsem měla tu čest zažít její pravidelné lekce v akademii Piloxingu v Los Angeles a každá hodina byla neuvěřitelná show… prostě paráda!

Vždy jsem si přála, abychom měli také možnost přivítat Jordan i u nás. A voilá - tímto bych ráda pozvala všechny příznivce Piloxingu, i ty kteří jej ještě nikdy nevyzkoušeli, ať neváhají a přijedou se na Jordan podívat naživo do Pardubic. Představovat budeme všechny tři programy  z dílny Piloxing akademie – všechny pod vedením skvělé Jojo!

 

29. 09. 2016, 21.17:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist