Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Adam Horsinka: Jak jsem hubnul s výrobky Nutrend

Vše začalo výzvou na Aerobic.cz , která dávala možnost vyzkoušet výrobky Nutrend. Nejdříve jsem si myslel, že je to myšleno pro holky ohledně spalovačů, ale po konzultaci s Marcelou Macákovou, jež web vede už 16 let,  a poradou s Nutrendem, jsem se do toho vrhnul i já.

V prvé řadě bylo nutné si vybrat ty správné produkty. Jelikož striktně nepotřebuji hubnout, tak jsem ke spalovači zvolil i protein, který by nahradil mé dosavadní svačinky. Teď už jen čekat až vše dorazí...K mému překvapení balík z Nutrendu přišel i s překvapením. Kromě zvolených produktů spalovače CARNITINE 60000 + SYNEPHRINE a proteinu WHEY CORE 100, dorazily v balíku i zkušební vzorky Mass Gain 14, Compress BCAA a láhev na vodu.

Adam Horsinka: Jak jsem hubnul s výrobky Nutrend

Rozhodl jsem se, že testování a efektivitu produktů vyzkouším s netradičním pojetím. Celé testování probíhalo měsíc, rozdělené do dvou etap. V té první jsem se rozhodl neměnit svůj životní styl, ale jen zařadit do jídelníčku občasné svačinky a každé ráno spalovač. Cvičím pravidelně každé úterý a čtvrtek posilovací lekce. Tak jdeme na to...

Nejdříve zvážit, přeměřit a vyzkoušet hned první várku carnitinu. Příchuť má žluté maliny. Osobně jsem ještě žluté maliny nezkoušel, a tak nemohu porovnat, ale těch předepsaných 12,5 ml  se  dalo se to zvládnout, chuť nebyla špatná. Hned první den jsem také ze zvědavosti zařadil i první svačinku ve formě proteinového koktejlu.

Smíchal jsem dle návodu prášek s vodou a svačinka byla na světě. Nesporná výhoda je v přípravě, kdy během pár vteřin mám svačinu hotovou. Protein má banánovou příchuť a musím říct, že smíchaný s vodou působí hodně uměle, a moc mi nechutnal, ale svůj účel -  že se cítím sytý - to splnilo. Další várku proteinu jsem pak zkoušel s mlékem. Samozřejmě se s mlékem automaticky zvyšuje také množství energetické hodnoty tohoto jídla, ale také chuť koktejlu. Takže teď je dilema, zda nižší příjem energie nebo chuť. U mě to vyhrála chuť, která opravdu byla o poznání lepší, ale stejně jsem si občas udělal jen s vodou,  zvláště pak v druhém týdnu testování.

Po prvním tréninku bodystyligu jsem holkám vzal na regeneraci BCAA prášek, který mi tak pomohly otestovat. Měl pomerančovou příchuť, která byla dost výrazná, dle názoru 6 děvčat a mně, je prášek ve vodě hodně výrazný a má silnou příchuť, takže žádné vychutnávání, ale kopnout rychle do sebe. Další den ráno byly názory většiny pozitivní a opravdu po cvičení necítily bolest svalů ani únavu.

 • Výsledkem dvoutýdenního testu bylo pak zjištění, že jsem shodil 1 kg, ale jak tukem tak i svalovou hmotou, míry se nezměnily. Vzhůru do druhého týdne, který snad přinese lepší výsledky.

Druhou etapu jsem obohatil o druhou dávku carnitinu tedy ráno a před cvičením a pravidelný denní přísun v podobě koktejlu v dnech cvičení byl koktejl podáván po cvičení místo večerního jídla. Bohužel mé testování zkřížilo krásné tropické počasí, takže přiležitostnému grilování a hřešení v podobě zmrzky nebo vychlazeného piva jsem neodolal, ale i tak mě výsledky mile překvapily.

 • Dole po 14 dnech byly 3 kg, tentokrát již většinu zmizelých kilogramů představoval tuk.

Kdybych  zařadil více cvičení v průběhu týdne,  dozajista by to přineslo zajímavější výsledky, ale určitě při cvičení 2x týdně je toto velice zajímavý výsledek. Moje tělo ty 3 kg postřehlo jen v oblasti břicha, kde jsem shodil o 1cm, jinak to prakticky na mém těle poznat nebylo, ale je to začátek a někde se začít přece musí.

Nejčtenější články v rubrice Výživa:

 1. Nejlepší snídani na světě vám připraví Mixit
 2. Šílené diety, které jsme schopni podstoupit, abychom zhubli
 3. Výživa vrcholových sportovců
 4. Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D.: Žereme moc
 5. Markéta: Jak jsem vylaďovala postavu s Nutrendem
 6. Jak využít v kuchyni mošt a zpestřit si tímto lahodným mokem některé pokrmy
 7. Když víte, co jíte… A když sušenky pomáhají dětem!
 8. David Holzer pro Mistry s mistry: Jak má vypadat výživa (nejen) sportujících dětí
 9. Jídelníček sportujících dětí
 10. Historie jogurtů a probiotik
 

04. 09. 2013, 09.11:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist