Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Slunné Španělsko přivítá závodníky 09. 05. 2007

V krásném multifunkčním sportovním komplexu „Pavello Municipal d´esports proběhne ve dnech 9.-13.5.2007 na pobřeží španělského letoviska Lloret de Mar Mistrovství Evropy seniorů ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Velkou konkurencí budou domácí závodníci ze Španělska, svěřenci trenéra Jonatana Canady, několikanásobného mistra světa ve všech aerobikových federacích. (celý článek)

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech Aquila Aerobic 2007 07. 04. 2007

Sportovní hala Centrum na Kladně hostila celý víkend 31.března a 1. dubna 2007 finálový závod vrcholné soutěže Českého svazu aerobiku Aquila Aerobic 2007, v pořadí již patnáctého mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Sobotní i nedělní program probíhal pod záštitou Středočeského hejtmana Ing. Petra Bendla. Divákům se postupně představili vždy nejlepší závodníci ze všech závodních věkových kategorií. V sobotu soutěžily kategorie juniorů 14-16 let a kadetů 11-13 let, v neděli dopoledne nejmladší kategorie dětí 8-10 let a celý víkendový program vyvrcholil při odpoledním finále kategorie dospělých, kteří zároveň bojovali o nominaci na evropský šampionát.
(celý článek)

Poruchy imunity a vliv výživy 07. 04. 2007

Hlavní funkcí imunitního systému je zneškodnění a eliminace mikroorganizmů a cizorodých látek (antigenů), tedy hlavně obrana proti infekcím. Při poruše funkce imunitního systému může docházet k rozvoji dalších onemocnění, které s poruchami imunity souvisejí. Jedná se zejména o alergická a autoimunitní onemocnění a nádory... (celý článek)

Co možná nevíte o mozku? 25. 02. 2007

Mozek tvoří miliardy nervových buněk, tzv. neuronů, z nichž každý je propojen s 1 000 až 10 000 dalších. Těmto spojením se říká synapse a slouží ke komunikaci mezi mozkovými buňkami. Ke své činnosti potřebuje mozek nepřetržitý přísun energie, protože ačkoli představuje pouhá 2 % tělesné hmotnosti, spotřebovává 20 % energetického příjmu. Pro rozvoj a fungování mozku jsou velice důležité živiny, mj. kyseliny DHA a ALA a vitaminy skupiny B. (celý článek)

Miss aerobik ČR 2007 je opět tady! 25. 02. 2007

Chcete se stát Miss aerobik České republiky 2007? Pak musíte kromě toho, že pravidelně chodíte na aerobik, udělat první krok na některé z akcí Miss aerobik tour. Ta je i letos postupovým kolem! Platí to nejen pro hlavní kategorii, ale i pro minimiss, kadetky, juniorky i „missisky“. (celý článek)

Hudebně pohybové vztahy 28. 01. 2007

Vazba pohybu na dynamickou hudební předlohu je typickým rysem aerobiku komerčního i sportovního... (celý článek)

Každé vlasy mohou být krásné 22. 01. 2007

V minulosti lidé věřili, že ve vlasech sídlí duše člověka. Péče o vlasy pro ně proto byla jakýmsi obřadem. Každý národ měl svůj vlastní postup a využíval při něm především dary přírody, která nabízela a stále nabízí spoustu léčivých, ale i pěsticích látek. Zkuste to také tak, chybu rozhodně neuděláte! Anebo vsaďte na moderní rady profesionála … (celý článek)

WELLNESS CELEBRITY SHOW 12. 01. 2007

Reportáž z WELLNESS CELEBRITY SHOW (celý článek)

Antikoncepce (nejen) pro kojící ženy 07. 01. 2007

Od devadesátých let dochází v české společnosti k renesanci kojení. Po dobu delší než šest měsíců v současné době kojí zhruba třetina matek, tedy čtyřikrát více žen, než tomu bylo v roce 1993. Tato pozitivní zpráva však skrývá také drobné úskalí v podobě nechtěného těhotenství, ke kterému může během delší doby kojení dojít... (celý článek)

Ohlédnutí za Goram aerobic tour 26. 11. 2006

Jak nejlépe využít volný víkend? Jet na hezký výlet, poznat nějaká zajímavá místa a lidi, pobavit se... (celý článek)

Radka Hanáková a její sny 07. 11. 2006, 08.59:22

(celý článek)

Krátký návod na dlouhou cestu za světovým zlatem 15. 03. 2006

Tři mladé dámy z Fitness clubu Olgy Šípkové Silvie Galíková, Monika Krajčová a Marcela Šulová vybojovaly na nedávném mistrovství světa v Belgii zlatou medaily. V kategorii družstev, kde poslední roky vládla převážně chlapská drsnost (např. trojnásobní mistři světa Valouch -Strakoš - Holzer) a síla, se objevily jako půvabný přízrak, který s elegancí sobě vlastní "zametl" s mezinárodní konkurencí. Zajímavostí jistě je, že "zlatá děvčata" se dala dohromady teprve na podzim loňského roku. Je tedy opravdu tak snadné přijít, zazávodit a zvítězit? Kdo sleduje dění v českém aerobiku pečlivě, ví, že jejich cesta za vytouženým vítězstvím zase tak snadná nebyla.... Všechny tři už stály "na bedně" v rámci nejrůznějších mezinárodních soutěží, všechny tři aerobiku věnovaly kus svého života.....
(celý článek)

Historie, současnost a budoucnost SPINNING® programu 29. 08. 2005

SPINNING® je dnes fenomenálním tréninkovým programem, který se neustále rozšiřuje do dalších a dalších fitness center. Díky jeho unikátním principům, jednoduchosti, účinnosti a bezpečnosti je používán jako způsob tréninku vrcholových sportovců i jako nástroj na postupné zlepšení kondice nesportovců. Co však stálo za jeho zrodem? Jaká je jeho současná podoba a rozšíření? A hlavně jaká jej čeká budoucnost?
(celý článek)

Cvičení po porodu 31. 05. 2005, 13.30:49

(celý článek)

Přejít na stranu: první  předchozí  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  následující  poslední

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist