Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Trendy: dámská obuv 08. 09. 2007, 10.23:36

(celý článek)

Zařizujeme domácí posilovnu 07. 09. 2007

Asi není potřeba dlouho se rozepisovat o výhodách, které svému majiteli přináší domácí posilovna. Ať už to je ušetřené vstupné či čas strávený na cestě do veřejného fitcentra nebo možnost si zacvičit bez ohledu na otevírací dobu, navíc bez otravného čekání, až se uvolní požadovaný trenažér. (celý článek)

Růžová jízda proti rakovině prsu 06. 09. 2007

Druhá etapa úspěšného projektu „Růžová jízda proti rakovině prsu“ startuje 17. září 2007 v Klatovech. Hlavní náplní projektu je osvěta veřejnosti v oblasti prevence rakoviny prsu a zajištění distribuce poukázek Ženy ženám s příspěvkem 200 korun na vyšetření prsou. (celý článek)

Kardiovaskulární rizika notoricky známá, ale stále podceňovaná 01. 09. 2007

Vysoký cholesterol a krevní tlak, nezdravý životní styl, strava, kouření, diabetes mellitus, stres, obezita a nedostatek pohybu – to vše ovlivňuje stav našeho kardiovaskulárního systému a jeho nejdůležitější součást - srdce. Vlastními životními návyky můžeme sami výrazně pomoci svému srdci, prodloužit a zkvalitnit svůj život - nebo naopak. Jednotlivé rizikové faktory se nesčítají, ale násobí!
(celý článek)

Zdravé zuby 28. 08. 2007, 11.45:14

Při každém setkání je velmi důležitý první dojem. (celý článek)

CEOBoxing – účinný fit program nejen pro manažery 17. 08. 2007, 22.39:31

CEOBoxing je kondiční, na míru šitý fitnessový program pro muže a ženy, který vyvinul Delroy D. Scarlett, bývalý profesionální boxer. (celý článek)

Pitný režim v létě (ale nejen během letních měsíců) 12. 08. 2007

Lidské tělo je tvořeno vodou ze 70 %. Řada životně důležitých funkcí vyžaduje určitý pohyb tekutin v organismu. Voda je rozpouštědlem mnoha látek, je nosičem minerálů, stopových prvků a řady dalších elementů. Lidské tělo potřebuje vodu zejména v létě jako „chladící kapalinu“, proto se stále hovoří o nutnosti dodržování pitného režimu.
(celý článek)

Příroda ve službách zdraví a krásy 12. 08. 2007

Příroda má po ruce spoustu látek, které léčí, ale také pěstí. Poznejte, co umí výtažky z ovoce, zeleniny, květů i listů a naučte se jejich účinků využívat. Vsadíte-li na ně, chybu rozhodně neuděláte. (celý článek)

Historie jogurtů a probiotik 12. 08. 2007

Jogurty pochází z Východu a patří mezi nejoblíbenější kysané mléčné výrobky. Úprava mléka na jogurtový výrobek byla známá již 5 000 let př. n. l. v zemích Středního východu. Slovo jogurt pochází z tureckého „yogurt“ (zkvašené mléko), a to od slova „yogun“ (hustý). (celý článek)

Lactobacillus - věrný přítel člověka 09. 08. 2007

V trávícím traktu lidského organismu se nachází 10x více bakterií než je počet buněk v lidském těle. Pokud vše funguje jak má a bakterie žijí v symbióze, náš imunitní systém je schopen bránit se vůči různým infekcím. Mezi tyto významné bakterie patří i probiotika. Neboť prokazují příznivý vliv na podporu imunitního systému, získávají čím dál větší podporu u mnoha lékařů. (celý článek)

Ocet pro chuť i zdraví 17. 06. 2007

Ocet nemuselo lidstvo vynalézat, ale stačilo si jej všimnout, objevit jej. Používání octa se datuje do období před 10 000 lety. (celý článek)

Dobře jíst, dobře žít 03. 06. 2007

Smyslem práce státního veterinárního dozoru je, aby si lidé mohli nejen kupovat zdravotně nezávadné potraviny živočišného původu, ale i to, aby si na nich pochutnali. Zdá se, že opravdu platí, že čím kvalitnější je potravina, tím je případné riziko zdravotní závadnosti menší. (celý článek)

Jogurt prostě musí být jogurt 18. 05. 2007

Podle vyhlášky č. 77/2003 (což je prováděcí předpis k zákonu o potravinách) může být označen jako bílý jogurt jen takový výrobek, který jogurtem doopravdy je. Ve smyslu této vyhlášky se jogurtem rozumí mléčný výrobek získaný kysáním mléka, smetany, podmáslí nebo jejich směsi pomocí uvedených mikroorganismů. Jistá potíž asi je v tom, že přidávat další příměsi, jako škrob, želatinu a jiné látky se výslovně nezakazuje. Nicméně výrobek s dalšími přídavky by měl být označen jinak než bílý jogurt... (celý článek)

Slunné Španělsko přivítá závodníky 09. 05. 2007

V krásném multifunkčním sportovním komplexu „Pavello Municipal d´esports proběhne ve dnech 9.-13.5.2007 na pobřeží španělského letoviska Lloret de Mar Mistrovství Evropy seniorů ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Velkou konkurencí budou domácí závodníci ze Španělska, svěřenci trenéra Jonatana Canady, několikanásobného mistra světa ve všech aerobikových federacích. (celý článek)

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech Aquila Aerobic 2007 07. 04. 2007

Sportovní hala Centrum na Kladně hostila celý víkend 31.března a 1. dubna 2007 finálový závod vrcholné soutěže Českého svazu aerobiku Aquila Aerobic 2007, v pořadí již patnáctého mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Sobotní i nedělní program probíhal pod záštitou Středočeského hejtmana Ing. Petra Bendla. Divákům se postupně představili vždy nejlepší závodníci ze všech závodních věkových kategorií. V sobotu soutěžily kategorie juniorů 14-16 let a kadetů 11-13 let, v neděli dopoledne nejmladší kategorie dětí 8-10 let a celý víkendový program vyvrcholil při odpoledním finále kategorie dospělých, kteří zároveň bojovali o nominaci na evropský šampionát.
(celý článek)

Poruchy imunity a vliv výživy 07. 04. 2007

Hlavní funkcí imunitního systému je zneškodnění a eliminace mikroorganizmů a cizorodých látek (antigenů), tedy hlavně obrana proti infekcím. Při poruše funkce imunitního systému může docházet k rozvoji dalších onemocnění, které s poruchami imunity souvisejí. Jedná se zejména o alergická a autoimunitní onemocnění a nádory... (celý článek)

Přejít na stranu: první  předchozí  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  následující  poslední

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist