Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

2nd FREEPORT AEROBIC OPEN CUP: DREAM ABOUT

img-1022-1.jpgimg-1023-1.jpgimg-1025-1.jpg
img-1026-1.jpgimg-1028-1.jpgimg-1029-1.jpg
img-1030.jpgimg-1031-1.jpgimg-1036.jpg

Evropa se otevírá. Otevřená Evropa vyžaduje otevřené systémy a otevřenou mysl. My jsme vždy na těch správných místech a nějakým záhadným způsobem odvádíme vynikající práci..Pohodová a krásná akce, jedna z těch nejlepších, jaké mohli kdy v ČR organizátoři aerobikových akcí nabídnout, proběhla v prostorách vstupního dómu FREEPORTU, jednoho z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. 250 dětských sportovců z České republiky a 70 malých Rakušanek si poměřilo síly v překrásné sportovní atmosféře před téměř 6.000 diváky a objektivy 1. rakouského televizního kanálu ORF1. Pestrý maratón sportovních lahůdek rozjelo cvičení 4 letých děvčátek v rekreačním aerobiku pod taktovkou legendy...

Pravidelná změna programu, v němž vystupovali špičkoví adepti tanečních, aerobikových a gymnastických sportů, fanoušky, jejichž počet v hale během celého dne neklesl pod 500, doslova nadchla. Byly předvedeny nové prvky sportovní strategie, které se líbí. O cvičení s dětmi se postarali: za ČR nejlepší závodnice ve sportovním aerobiku posledních let - Kateřina Protivínská, za rakouskou stranu to byl současný trenér rakouské reprezentace Nik Hadzhiev. O moderní gymnastiku té nejvyšší kvality se postaraly závodnice z Baveru Třebíč. Utkání hodně good BREAKDENCEových týmů vyhrál znojemský CSB před FBBT.

Nejprestižnější aerobikové kategorie IW ovládli v juniorech Nela Mandátová, ve starších žačkách Adriena Štolová, obě ze Znojma. V mladších žačkách slavila bronzem Lucie Dvořáková. V kategorii MINI byla stříbrná Adéla Dvořáková a bronzová Michaela Zemanová. V kategorii do 6 let brala stříbro znojemská Martina Husová, bronz Simona Pevná.

V Austria CUPu zvítězila v mladší kategorii Michaela Husová, ve starších Zuzana Vojtěchová, obě ze Znojma.
Sportovci ze všech koutů republiky, společně s námi SK AEROBIC PROFESSIONAL ukázali možnou cestu k divákům, sportovním příznivcům a maximálním způsobem se zasloužili o masovou popularizaci tohoto krásného sportu..

FREEPORT INTERNATIONAL OUTLET a NIKE FACTORY STORE: Děkujeme, dnes už nejen sponzoři, ale i kamarádi...

 

text: Kateřina Protivínská, foto: archiv autorky – 22. 06. 2009, 18.26:36

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist