Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

20. výročí Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz

20. výročí Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz

Slavnostní večer k 20. výročí Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz proběhl 8. prosince na Kladně.  Kromě hudby a tance se uskutečnilo během slavnostního večera také vyhlášení deseti nejlepších klubů a ocenění jednotlivých reprezentantů.

První místo s vysokým bodovým náskokem získalo Fitness centrum Báry a Hanky Šulcové. Pavel Sirotek s Veronikou Šindelářovou se pak oficiálně rozloučili se závodní kariérou. A do Síně slávy byla uvedena PhDr. Jitka Polášková, zakladatelka Českého svazu aerobiku, která zemřela před necelými dvěma lety. Na akci vystoupila také dlouholetá ředitelka ČSAE, Bohumila Řešátková.

„Ples k 20. výročí založení Českého svazu aerobiku byl jedinečnou událostí k rekapitulaci úspěchů sportovního aerobiku a fitness. V předvánočním čase byl navíc jedinečnou událostí zakončující letošní sezónu a my bychom byli rádi, kdyby se tato událost stala i do budoucna tradičním setkáním závodníků, trenérů a dalších příznivců sportovního aerobiku a fitness,” řekla prezidentka svazu Jana Havrdová.

Kompletní seznam klubů a jejich pořadí zde

 

Top hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008

 

 

text: tisková zpráva, foto: archiv FISAF (J. Appeltauer) – 15. 12. 2012, 08.41:35

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist