Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

2. Pilates Clinic Festival očima Radky Neubertové – spoluorganizátorky akce

f.jpgf1.jpgf2.jpg

Akce proběhla v sobotu 29.3. 2014 ve Sportovním areálu Hamr, Praha 10 Záběhlice. A v prvé řadě musím podotknout, že zvolené místo bylo to pravé! Nejen tím, že klienti při přecházení ze sálu do sálu překonali pouze 5 m, ale i tím, že v areálu najdete, vše co je k podobné akci třeba – kvalitní zázemí (šatny a sociální zařízení), restaurace, kde je možné občerstvit se celý den a milý personál, pro který není nic problém (od uskladnění pomůcek, zapůjčení prodlužovačky až po otevírání zakodovaných skříněk, když kod zapomenete).

Rozvrh nám oznamoval začátek akce v 8:30, kdy se začali cvičenci scházet k registraci, ale pár dobrovolníků již bylo na místě v 7:00h. Bylo potřeba připravit pomůcky, aparatury, registraci klientů, označit sály…takže i ranní káva proběhla ve stoje.
Před půl devátou se již začali cvičenci scházet. Všichni účastníci dostali ke vstupence vodu Toma natura a müsli tyčinku Life bar od sponzorů festivalu.  První lekce začínala v 9:30,  a tak měli čas si prohlédnout vystavené sportovní oblečení Feel joy, který byl partnerem akce, nebo si nechat změřit tělesné hodnoty od výživové poradkyně.

V 9:15 jsme všechny přítomné přivítali, představili jsme lektory a mohli tak odstartovat dopolední blok lekcí, ve kterém si cvičící mohli vyzkoušet Standing Pilates s Janou Šimkovou, Spirals s Rosťou Šromem, Pilates Thera band s Lenkou Vlčkovou, BOSU Pilates se Zuzanou Žídkovou a Pilates dynamic s Radkou Neubertovou.

Po hodinové pauze na oběd, kterou většina účatsníků strávila u oběda na prosluněné terase, jsme se vrhli na druhou odpolední část. Klienti si rozhýbali chodidla na lekci Foot work a pak celé tělo na Pilates rehab s Věrkou Havlovou, Iva Říhová cvičila lekci Pilates pro mírně pokorčilé, kterou zakončila prvky Pilates ve dvojicích, Iva Holasová měla lekci Pilates roller, Lenka Vlčková Pilates Overball a Hanka Müllerová Pilates Body ball.
A najednou byl konec… 12 lekcí ve dvou sálech bylo odcvičeno.

Cvičenci měli úsměv na tváři a bylo vidět, že se jim den s Pilates líbil. Ještě večer se začali objevovat pochvalné statusy na naší stránce na FB.
Po akci proběhla káva a zmrzlina na terase Hamerské restaurace s lektory – za odměnu a pak hurá domů.

Tímto bych chtěla poděkovat Zuzaně Žídkové – spoluorganizátorce akce, všem lektorům, Petrovi Žídkovi za celodenní neúnavné focení, sportovnímu centru Hamr a hlavně všem cvičencům, kteřís námi tento den strávili a pomohli nám vytvořit pohodovou atmosféru.
Těšíme se na všechny opět v říjnu na 3. Pilates Festivalu

Více fotografií z akce a info o připravovaném říjnovém festivalu naleznete na www.facebook.com/pilatesclinicfestival a na www.aerobic.cz/pozvanky

 

text: Radka Neubertová – 02. 08. 2014, 21.15:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist