Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ing. Josef Křetinský: Moje FRČÍME s.r.o. je cestovní kancelář pro aktivní lidi

Cestovní kancelář Frčíme - dovolená se cvičením

Představujeme vám nového partnera webu Aerobic.cz pro rok 2015. Cestovní kancelář FRČÍME se specializuje na pobyty s aerobikem u moře a v horách již od roku 2002. Od té doby mají za sebou desítky termínů v destinacích Chorvatska, Itálie, Francie, Řecka, České republiky a Rakouska. Klienty CK FRČÍME jsou cvičitelé z celé republiky a díky velmi pozitivním referencím přibývají další. Pokud ještě nemáte svou nabídku na léto, vyžádejte si jejich nezávaznou nabídku a jistě budete překvapeni jejich úrovní služeb.

Pane inženýre, co bylo impulsem k založení vaší cestovní kanceláře? Přece jen jich v té době na trhu už operovalo dost.

Před rokem 2002 jsem pracoval jako průvodce cestovního ruchu a delegát. Zúčastnil jsem se zájezdu, kde se cvičilo na prašném parkovišti u hlavní magistrály s aparaturou na vybité baterie. Klienti byli nešťastní a jejich cestovka pro ně neudělala vůbec nic. Tenkrát jsem se rozhodl, že to dokážu lépe a založil jsem cestovní kancelář, která se specializuje na pobyty s aerobikem u moře.

Dle ohlasů vím, že se vám to daří. V čem jste jiní?


Místo, které nabízím, vždy nejdříve osobně prozkoumám, to je moje zásada. Než vypíšeme novou destinaci, vždy ji osobně navštívím a ověřuji přívod elektrické energie, zda hudba nebude rušit okolí, kolik osob se vleze na cvičební plochu nebo zda majitel souhlasí s ranní a odpolední hodinou s hlasitou hudbou. Naši cvičitelé mají 100 % cvičební plochu, klid na cvičení a spokojené klienty, zkrátka 100 % jistotu profesionálního zázemí.

Na co vše se mají připravit instruktoři, kteří pod vašimi křídly vyrazí na pobyt?


Naši cvičitelé prostě cvičí. Nedělají delegáty ani organizátory, to je velmi důležitá informace, zvlášť pro instruktory, kteří by o spolupráci s námi teprve uvažovali a obávají se, že z nich bude na místě taková „holka pro všechno“ jako to občas bývá.

Cvičitel na zájezdu pracuje jen ve své profesi! Připravuje se na hodiny, trénuje a je poté schopný předvést perfektní hodinu, která klienty baví. Cestovka je tady od toho, aby řešila letáčky, internety, přihlašování klientů, platby a doplatky, případné drobné nedostatky ubytování. Dokonce připravuje pro instruktory aparaturu a místo na cvičení, zasedací pořádek v autobuse, zkrátka všechno, co se zájezdem souvisí. Výsledkem je 100 % produkt. A ten my máme.

Co tedy říci závěrem?

Není důležité, zda jste, či nejste spokojeni se svou stávající cestovkou. Vyžádejte si nezávaznou nabídku na některou z našich destinací.
Nabízíme Vám:
- perfektní destinaci a organizaci zájezdu,
- přijatelnou cenu,
- domluvenou odměnu, místa zdarma

NAVÍC AKCE PRO ROK 2015: vedoucí skupiny, která čítá více než 30 platících osob, získává zdarma pobyt na RIMINIWELLNESS 2015. Při počtu 20-29 osob - sleva 50 %!

www.frcime.cz

Cestovní kancelář Frčíme - dovolená se cvičením

 

22. 11. 2014, 23.03:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist