Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Aerobic and Fitness Cup 2007 01. 10. 2007

Ve sportovním centru Univerzity Karlovy probíhal celý víkend kontrolní závod reprezentantů ve sportovním aerobiku a fitness týmech Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007. Kontrolní proto, že již za dva týdny odjíždí reprezentace na Mistrovství světa do srbského Bělehradu. V průběhu sobotního dne se představili všichni semifinalisté v kategoriích junioři a dospělí, celkem měřilo síly na 400 soutěžících. Po sobotních semifinálových bojích se vždy šest nejlepších probojovalo do nedělního finále. (celý článek)

Slunné Španělsko přivítá závodníky 09. 05. 2007

V krásném multifunkčním sportovním komplexu „Pavello Municipal d´esports proběhne ve dnech 9.-13.5.2007 na pobřeží španělského letoviska Lloret de Mar Mistrovství Evropy seniorů ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Velkou konkurencí budou domácí závodníci ze Španělska, svěřenci trenéra Jonatana Canady, několikanásobného mistra světa ve všech aerobikových federacích. (celý článek)

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech Aquila Aerobic 2007 07. 04. 2007

Sportovní hala Centrum na Kladně hostila celý víkend 31.března a 1. dubna 2007 finálový závod vrcholné soutěže Českého svazu aerobiku Aquila Aerobic 2007, v pořadí již patnáctého mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Sobotní i nedělní program probíhal pod záštitou Středočeského hejtmana Ing. Petra Bendla. Divákům se postupně představili vždy nejlepší závodníci ze všech závodních věkových kategorií. V sobotu soutěžily kategorie juniorů 14-16 let a kadetů 11-13 let, v neděli dopoledne nejmladší kategorie dětí 8-10 let a celý víkendový program vyvrcholil při odpoledním finále kategorie dospělých, kteří zároveň bojovali o nominaci na evropský šampionát.
(celý článek)

Krátký návod na dlouhou cestu za světovým zlatem 15. 03. 2006

Tři mladé dámy z Fitness clubu Olgy Šípkové Silvie Galíková, Monika Krajčová a Marcela Šulová vybojovaly na nedávném mistrovství světa v Belgii zlatou medaily. V kategorii družstev, kde poslední roky vládla převážně chlapská drsnost (např. trojnásobní mistři světa Valouch -Strakoš - Holzer) a síla, se objevily jako půvabný přízrak, který s elegancí sobě vlastní "zametl" s mezinárodní konkurencí. Zajímavostí jistě je, že "zlatá děvčata" se dala dohromady teprve na podzim loňského roku. Je tedy opravdu tak snadné přijít, zazávodit a zvítězit? Kdo sleduje dění v českém aerobiku pečlivě, ví, že jejich cesta za vytouženým vítězstvím zase tak snadná nebyla.... Všechny tři už stály "na bedně" v rámci nejrůznějších mezinárodních soutěží, všechny tři aerobiku věnovaly kus svého života.....
(celý článek)

Těžká směs přibrala - další zlato 05. 05. 2003, 19.44:09

První zastavení věnované medailistům AQUILA AEROBIC 2003 patří zcela jistě zaslouženě dívkám z Těžké směsi. (celý článek)

Do Brazílie na aerobik! 22. 07. 1998, 08.24:35

(celý článek)

Přejít na stranu: první  předchozí  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  následující  poslední

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist