Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Výsledky MS ve sportovním aerobiku a fitness 2018

DOSPĚLÍ
Ženy
1. ČR, Adéla Citová – Juniorský Fitness Klub Louny
2. Belgie, Lissa Van Brande
3. Austrálie, Steph Keily
Tria
1. Austrálie
2. ČR, Adéla Citová, Eliška Martinovská, Karolína Jánská – Juniorský Fitness Klub Louny
3. Belgie
Muži
1. Francie
2. Finsko
3. Austrálie
Dua
1. ČR, Lucie Veličková, Marek Šotola – Fit Studio D
2. Belgie
3. Austrálie
Aerobic performance
1. Austrálie
2. Austrálie
3. Rusko
Fitness step
1. Rusko
2. ČR, Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram
3. Rusko
Aerobic grande
1. Rusko
2. Belgie
3. ČR, The Queen Club

JUNIOŘI
Ženy
1. ČR, Vanda Šimková – MV Team Univerzity Tomáše Bati
2. ČR, Viktorie Prokopová – Fitness center Báry a Hanky Šulcové
3. ČR, Veronika Frantová – Aerobik Team Praha
Tria
1. ČR, Anna Macková, Vanda Šimková, Erika Ševců – MV Team Univerzity Tomáše Bati
2. Austrálie
3. ČR, Naděžda Salačová, Karolína Švecová, Leontýna Benešová – Juniorský Fitness Klub Louny
Muži
1. ČR, Luboš Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
2. ČR, Jáchym Hanák – MV Team Univerzity Tomáše Bati
3. Austrálie
Dua
1. ČR, Elizabeth Al-Kaysy, Natálie Smíšková – Aerobic Team Praha
2. ČR, Veronika Vítková, Marika Podlucká – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3. ČR, Marie Bezkočková, Luboš Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Aerobic performance
1. ČR, Aerobic Team Praha
2. Austrálie
3. Austrálie
Fitness step
1. Rusko
2. Rusko
3. ČR, BM Fitness Havlíčkův Brod
Aerobic grande
1. ČR, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team S
2. ČR, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team M
3. ČR, Aerobic Dancers Kladno

KADETI
Ženy
1. ČR, Nikol Ullrichová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. ČR, Tereza Miková – Aerobik Team Praha
3. ČR, Adriana Nečasová – Aerobic Team Zlín
Tria
1. ČR, Nikol Ullrichová, Viktorie Čedíková, Lucie Kinclová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. ČR, Kristýna Fryšáková, Adéla Haníková, Eliška Křesinová – AK Oloumouc
3. ČR, Zuzana Němcová, Veronika Nováková, Alena Březinová – MV Team Univerzity Tomáše Bati
Muži
1. Indie
2. ČR, Jan Míšek – AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav
3. ČR, Robbie Ghias Ahmad – Juniorský Fitness Klub Louny
Dua
1. ČR, Aneta Moučková, Adriana Nečasová – Aerobic Team Zlín
2. ČR, Eliška Růžková, Tereza Filipovská – Sport Academy Kladno
3. ČR, Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková – Fit Studio D
Aerobic performance
1. ČR, Sport Academy Kladno
2. ČR, T.J. Sokol Poděbrady
3. Rusko
Fitness step
1. Rusko
2. ČR, BM Fitness Havlíčkův Brod
3. Rusko
Aerobic grande
1. ČR, Aerobic Team Praha
2. ČR, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team S
3. ČR, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team M

 

text: Český svaz aerobiku FISAF – 19. 10. 2018, 18.34:44

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist